Gülşen konserin açılışını sahne üzerine kurulan ay ve bulutlardan oluşan muhteşem dekorun üzerine yıldızlı elbisesiyle uzanarak başladı.

Stylingini Mahizer Aytaş’ın yaptığı, Maison Generation 78 ve Sudi Etuz markalarının özel tasarımı olan iki ayrı kıyafet giyen Gülşen adeta rüya gibiydi. Hem görsel şov, hem de performansıyla dinleyicilerini adeta uçuşa geçiren Gülşen Harbiye’de hafızalardan silinmeyecek bir konsere daha imzasını attı.   

Konserin ortalarında sahneden inerek merdivenlerden seyircilerin arasına karışmasıyla eğlencenin dozunu iyice arttıran Gülşen 2,5 saatlik performansı boyunca tüm şarkılarını 5 bin kişilik korosuyla birlikte seslendirdi.

GÜLŞEN KONSERİNDE ÖZKAN UĞUR’U UNUTMADI..

Gülşen konserin ikinci yarısında, geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren Özkan Uğur’u andı.Özkan Uğur’un ekran görselleri eşliğinde “Sude” yi seslendiren  Gülşen dinleyicilerini bu şarkıyı ayakta söylemeye davet etti.

EMİRCAN İĞREK SÜRPRİZİ

Gülşen kendisini dinlemeye gelen yakın arkadaşı Emircan İğrek’i de sahnesinde ağırladı.Birlikte iki şarkı seslendiren iki sanatçının performansı muhteşemdi. 

Sanatçının üçüncü Harbiye konseri Ekim ayında gerçekleşecek.

Editör: Cenker Tezel