29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Antalya'da kutlayan sanatçı, sahnede 90 dakika boyunca gösterdiği göz alıcı performansı ve yüksek enerjisiyle gelenlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Bin kişinin katılımı ile gerçekleşen sahnede büyük ilgi gören Su Soley, kendi şarkılarının yanı sıra türkçe ve yabancı cover şarkılardan oluşan, yüksek enerjili zengin bir repertuvar sundu. 

Su Soley'in sahnede özel dikim Cihan Nacar imzası taşıyan bir kıyafet giydi ! 

Katılımcılara eğlenceli ve temposu yüksek bir gece yaşatan sanatçı, gecenin sonunda orkestrası ile birlikte Türk bayrağı açarken, İzmir Marşı ile sahnesini tamamladı.

Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünde sahne alan sanatçı, bu özel gün ile ilgili duygularını şu şekilde dile getirdi:'' Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşlarını anmak, Cumhuriyetimizin 99. yılını kutlayıp, 100. yılına birlikte bu sahnede girmek benim için büyük bir onur. Atama bir kadın olarak teşekkür ediyorum. Kadınlarımıza, çocuklarımıza, doğamıza, hayvanlarımıza, kimsesizlere ve ihtiyacı olan herkese sahip çıkalım. Cumhuriyetimize sahip çıkalım. Sevgi, ışık ve güzel müzik hayatımızdan eksik olmasın '' sözleriyle geceyi sonlandırdı. 

Editör: Cenker Tezel