BKM’DEN ÇOCUKLARA ANİMASYON MÜJDESİ BKM’DEN ÇOCUKLARA ANİMASYON MÜJDESİ

Senaryosunu Arzu Yurtseven’in yazdığı, yönetmenliğini Onur Uzun’un üstlendiği, Buğra Gülsoy, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Azra Aksu, Emir Ali Doğrul, Atahan Çatalbaş, Meral Çetinkaya, Tarık Papuçcuoğlu, Murat Kılıç, Cenk Gürpınar, Işınsu Zırh ve Ayfer Tokatlı gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘Yaren Leylek’ filminin vizyon hazırlıkları devam ediyor.

26 Ocak 2024’te beyazperdede ilk kez seyirciyle buluşacak film için yapılan afiş çekiminde bir araya gelen oyuncular vizyon heyecanlarını basın mensuplarıyla paylaştılar. Çekimleri Bursa’nın Karacabey ilçesinde geçtiğimiz yaz gerçekten filmin ekibi aylar sonra ilk kez bir araya gelirken afiş çekiminde özlem giderdiler.Annesi hamile olan ve henüz bir kardeşi olma fikrine hazır olmayan Adem’in, annesi Arzu ve babası Hakan’la birlikte, bir süreliğine babaannesinin evine gelip Leylek Yaren’le tanışmasıyla başlayan filmin sımsıcak hikayesi çocuklar ve yetişkinleri derinden etkileyecek.

Dostluk ve duygu dolu hikayesiyle her yaştan sinemasevere dünyasını açmaya hazırlanan ‘Yaren Leylek’ filmi 26 Ocak’ta vizyonda…


pusulabet
Editör: Cenker Tezel