The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nin etkileyici atmosferinde 9 Kasım Perşembe günü The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook ve Subtle Energies markası kurucusu Farida Irani ve Khursheed Irani ev sahipliğinde gerçekleşen davete Pınar Hotiç, Talya Kalpakçıoğlu, İdil Yazar, Tilda Nayman, Nihan Yardımcı Çetinkaya, Ebru Zeynep Altay, Ayşegül Kodal, Merve Özkaynak, Asena Sarıbatur, Diğdem Şentürk Üstünkaya gibi isimler katıldı.

Markanın kurucusu, Ayurveda ve aromaterapist Farida Irani ve Khursheed Irani ile markanın 30 yılı aşkın cilt uzmanlığının, Ayurveda ve aromaterapi felsefisinin anlatımı gerçekleşirken, dünyada Çin pazarında da yer almasına rağmen “Cruelty Free” sertifikasına sahip olan ender markalardan olan Subtle Energies ürünleri misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Dünyaca ünlü Subtle Energies ürünleri ve cilt bakımları, The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde misafirleri ile buluşuyor.

Merve Özkaynak

Eğlenceye yeni soluk Eğlenceye yeni soluk

The Peninsula SPA ve Wellness Merkezi 

 Roma banyoları ve Osmanlı hamamlarından ilhamla tasarlanan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde, Zeynep Fadıllıoğlu’nun imza stili ve otelin sanat koleksiyonundan eserler fark yaratıyor. 2.500 m² bir alana sahip The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi'nde, sekiz adet bakım odası, iki adet geleneksel Türk hamamı, etkileyici bir aydınlatmaya sahip 25 metre uzunluğunda yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve su altı müzik sistemi, macera duşu, buz çeşmesi ile kapsamlı bir bakım menüsü yer alıyor.

Editör: Cenker Tezel