Dünyanın en köklü lüks otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in boğazdaki göz kamaştıran projesi The Peninsula Istanbulyılbaşı ruhunu yansıtacak birbirinden çekici programları ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

Yeni yıl döneminde misafirlerine çok özel deneyimler sunacak olan The Peninsula Istanbul, 25 Kasım Cumartesi günü The Lobby’de gerçekleşen, “Yılbaşı ağacı ışıklandırma” davetiyle yılın en renkli dönemine merhaba dedi.

Begüm Ballı, Jülide Berkman, Ayşe Tolga, Başak Dizer Tatlıtuğ gibi isimlerin katıldığı özel davette, otelin ikonik lobisinde kurulan görkemli yılbaşı ağacı ışıklandırıldı ve misafirler, The Peninsula Ensembleperformansı eşliğinde, yeni yıl dönemi ruhundan esinlenen özel lezzetlerin tadını çıkardı. 

Klinikte davet Klinikte davet

Etkileyici bir bale performansıyla renklenen davette, The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, The Peninsula’nın global girişim fonu, Hope for Türkiye projesinin yeni yıl döneminde de devam edeceğini misafirlerle paylaştı.

Yıl sonuna kadar The Peninsula Istanbul The Lobby’de misafirlere sunulacak çay saatlerinden elde edilecek gelirin belirli bir oranı, depremden etkilenen bölgelerin yeniden geliştirilmesinekatkıda bulunmak adına Hope For Türkiye fonuna aktarılmaya devam edecek.

 Peninsula Çay Saati, 26 Kasım - 8 Ocak tarihleri arasında yılbaşı sezonuna özel olarak hem yetişkin hem çocuk misafirlerini ağırlayacak. Cuma’dan Pazar’a Noel Baba’nın sürpriz ziyaretleri ile renklenecek çay saatlerinde, yılbaşı ruhunu yansıtacak tatlı ve tuzlu ikramlar ve yılbaşı döneminin sevilen içecekleri yer alacak.

İkonik yılbaşı ağacı ışıklandırma seremonisiyle başlayan yılın bu en renkli dönemi The Peninsula Istanbul’da, 2 Aralık itibariyle her Cumartesi 20:00 - 22:00 saatleri arasında akşam yemeklerini renklendirecek “The Peninsula Ensemble” konser serisi ile devam edecek. The Peninsula Istanbul, 24 Aralık’ta açık büfe ve canlı caz performansı eşliğinde gerçekleşecek olan Noel Brunch’ıyla misafirlerini ağırlayacak.

Yılbaşı gecesini eşsiz bir deneyimle unutulmaz kılmak adınaysa, 31 Aralık akşamı, 20. yüzyılın başlarından kalma tarihi yolcu terminali binasının yüksek tavanlı ikonik mekanı The Lobby’de özenle hazırlanmış Yılbaşı Gecesi Galayemeği ve manzarasıyla büyüleyen GALLADA ve Topside Bar’da özel menü ve eğlence seçenekleriyle       The Peninsula Istanbul’un her köşesine yeni yıl ruhu hâkim olacak. 2024’ün ilk gününe ise, özel Yeni Yıl Brunch’ı sunulacak. 

Editör: Cenker Tezel