Premium otomobil üreticisi Lexus, markanın tamamen yeni bir segmente girmesini sağlayan lüks minivan modeli LM’i Türkiye’de satışa sundu. Özel jet uçaklarındaki konforu LM’e taşıyan Lexus, bu modelin tanıtımında ünlü isimleri bir araya getirdi.

Uçaklardaki business class rahatlığından ilham alarak LM modelinin konforunu yansıtacak şekilde konuklarını ağırlayan, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt ev sahipliğinde gerçekleşen Lexus’un etkinliğinde; Gökçe Bahadır-Emir Ersoy, Burcu Biricik Emre Yetkin, Aybüke Pusat, Saadet Işıl Aksoy ve Elvin Levinler’e özel bir deneyim sunuldu. Lexus LM modelinde yer alan tamamen yatabilen, masaj özellikli, ısıtmalı/havalandırmalı koltuklar, 48 inç HD ekran ve buzdolabı gibi sayısız özelliğin keyfini çıkaran ünlü isimler, Selanik’teki eşsiz deneyime ortak oldular.


Cumhuriyet’in 100. Yılında Ünlü İsimlerden Atatürk Evi’ne ziyaret Ünlü Tarihçi ve Yazar Saffet Emre Tonguç ile Selanik sokaklarında dolaşan konuklar, aynı zamanda Atatürk Evi Müzesi’ni de ziyaret ederek Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılında duygusal anlar yaşadılar. Lexus LM’in özellikleri ise, hareket halinde araç içerisindeki canlı yayınla tanıtıldı. Ünlü isimler VIP arka koltuklarda, LM’in içindeki dev ekrandan toplantıya katılarak interaktif deneyime ortak oldular. LM’in konforuyla toplantıya yapan konuklar, ilk defa böyle bir deneyim yaşayarak lüks aracın sunduğu özelliklerinden büyük bir beğeniyle söz ettiler.

Editör: Cenker Tezel