Şahan Varan’ın sunumuyla, istiklal marşının okunması ve saygı duruşuyla başlayan gecede, sahnelenen zeybek performansı davetlilerin coşkusunu doruğa çıkardı.

Gülçin Yılmaz, Eylem Şenkal, Türkan Şerbetçi, Timur Erk, Seval Ermiş, Gülizar Gün Aslan

Davette bir konuşma yapan Vakıf başkanı Timur Erk, vakıf bağışçılarına ve davetlilere teşekkür ederken, Cumhuriyetimizin 100. Yılını  coşkuyla kutlamak, bu coşkuyu cumhuriyetimize sahip çıkan sizler gibi özel insanlarla paylaşmak tarif edilemez bir mutluluk” dedi. Gecede vakfa birer diyaliz cihazı bağışlayan Nusret Yücedağ ve Selim Dağbaşı’na da desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Rotahane'nin son durağı Antalya oldu Rotahane'nin son durağı Antalya oldu

İş ve cemiyet hayatından çok sayıda  konuğun katıldığı anlamlı organizasyonda, konukları kapıda karşılayan  vakıf üyeleri  tüm misafirlere ay yıldızlı özel tasarlanan  rozetlerden  taktı.  Davette Cahide Palazzo orkestrası  Atatürk’ün sevdiği eserleri seslendirerek konuklara müzik ziyafeti sundu.

Şükran Berker, Ülker Başak İnce, Leyla Berberoğlu, Hatice Fener

Davete, aralarında;  Nurhan Tarman, İnci Gazioğlu, Esin Demirören, Fatih Ürek, Canan Salargil, Fügen – Prof. Dr. Ali Rıza Kural, Mukaddes Yamaç, Kadriye – Güven Olgaç, İsmet Alpagut, Canan İmer, Aynur Arıkan, Şenay Araç, Gül Ergi, Oya Anlar Onat, Eylem Şenkal, Nur Yüceler ve Figen & Hayati Babaoğlu gibi çok sayıda   isim katıldı.  

 

Editör: Cenker Tezel