Güzelliği içinden gelen, gülümsemesiyle etrafını aydınlatan, kendine inanan ve ışığını yayan tüm kadınlardan ilham alan Dr. Feyza Kalaycıoğlu, kendi adını taşıyan Medikal Estetik Merkezi’nin açılışını önceki gün Etiler’de gerçekleştirdi. Kişiye özel tedavilerin, kaliteli ürünler ve en yeni teknolojiyle buluştuğu merkezin açılışına Mahsun Kırmızıgül, Ebru Yaşar, Polat Yağcı, Mustafa Taviloğlu, Hande Sarıoğlu, İlknur Soydaş, İrfan Karakaş gibi isimler katıldı.

Ebru Yaşar, Dr. Feyza Kalaycıoğlu

Profesyonel bir ekiple hizmete başlayan Medikal Estetik Merkezi’nin açılışını kutlayan tüm dostlarına teşekkür eden Dr. Feyza Kalaycıoğlu, “Danışanlarıma kişiye özel ihtiyaç duyulan tedavileri kaliteli ürünler ve en yeni teknoloji ile buluşturarak uzun vadede kalıcı çözümler sunuyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimle kliniğimizde güzel işlere imza atacağız” dedi.

Hande Sarıoğlu 

Dr. Feyza Kalaycıoğlu Medikal Estetik Merkezi’nde; lazer uygulamaları, ameliyatsız estetik ve cilt gençleştirme işlemleri en teknolojik aletler ve deneyimli uzmanlarla gerçekleştiriliyor. Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan ve Londra’da British Aesthetic Academy ve Dubai’de Institute of Medical Aesthetic (IMA) eğitim programlarını tamamlayan Dr. Feyza Kalaycıoğlu, 2020 yılında Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Getat Programından Mezoterapi ve Ozon Terapi eğitimleriyle Roma’da Camerino Üniversitesinde The Master İn Aesthetic Medicine and Therapeutiucs programıyla eğitimlerine devam eden Feyza Kalaycıoğlu, Paris, Monaco, Miami gibi şehirlerdeki uluslararası kongre ve çalışmalara da katıldı.

Editör: Cenker Tezel