Başarılı içerikleriyle her yaşa hitap eden dijital yayın platformu Disney+’ta Şahan Gökbakar’ın uzun zamandır heyecanla beklenen ‘Recep İvedik 7’ filmi bugün yayına girdi. Dün gece özel gösterimi gerçekleşen filme ilgi oldukça yoğundu.

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, Türkiye’nin sinema gişe rekortmeni olan Recep İvedik serisinin yeni filmi ‘Recep İvedik 7’yi seyirci ile buluşturdu. Dün gece özel gösterimi gerçekleşen film bugün platformda yayına girdi. Yoğun ilgiyle gerçekleşen özel gösterimde uzun zamandır merakla beklenen serinin yeni filmi seyircilerini yine çok güldürerek beğenileri toplamayı başardı. İlginin yüksek olduğu gecenin ardından film ekibi dakikalarca ayakta alkışlandı. 

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filminin kadrosunda Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. Serinin yeni filmi olan ‘Recep İvedik 7’de şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik bu sefer köy hayatında görünüyor. Filmde, köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

Merakla beklenen ‘Recep İvedik 7’, şimdi sadece Disney+’ta…

Disney+ hakkında:

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan Disney+, Disney Medya & Eğlence Dağıtım ağının da bir parçasıdır. Platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen bir orijinal içerik kataloğu sunmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır. Daha fazlası için disneyplus.com’u ziyaret edebilir veya mobil ve TV cihazlarından Disney+ uygulamasına erişebilirsiniz.

Editör: Cenker Tezel