Modellik ve oyunculuğun  yanı sıra Yoga ve Pilates Eğitmenliği yapan Şebnem Sürücü; İğneada’da düzenleyeceği kampta,  doğanın ilham verici atmosferinde, katılımcıları zengin bir program ile ağırlayacak.

“Pilates benim için güç, esneklik ve koordinasyonu geliştirmeye yönelik, potansiyelini araştırmaya ve yükseltmeye teşvik eden, temel destekleyici ve güvenli bir çalışma sistemidir.” diyen ünlü eğitmen Şebnem Sürücü, Glamping tesisi Longospher’de ‘ilişkiler’ temalı Yoga ve Pilates kampında keyif dolu bir program ile yoga severleri ağırlamaya hazırlanıyor. Şebnem Sürücü, “Her seviyeye açık Yoga ve Pilates pratikleriyle beden-zihin-nefes ilişkisinden yola çıkarak kendimizle tekrar bağ kuracağımız, doğa yürüyüşleri ve ateş başı sohbetleriyle içinde bulunduğumuz alan ile ilişkimizi gözlemleyeceğimiz, Astroloji sohbetleri ile gökyüzü-yeryüzü ilişkisini ve olası etkilerini konuşacağımız keyifli bir kamp hazırladık.” sözleriyle yoganın önemine dikkat çekiyor.

2 – 4 Aralık tarihlerinde İğneada Longospher’de düzenlenecek kampa  soultreatstravel.com sayfasından kayıt yaptırılıyor.

Editör: Cenker Tezel