BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, geçtiğimiz akşam BKM Mutfak Uniq’te ilk kez festivale özel olarak hazırladığı “Biri Flört Mü Dedi?” adlı gösterisi ile Esra Dermancıoğlu’nu izleyici ile buluşturdu. Esra Dermancıoğlu, gösterisi ile aynı güne denk gelen doğum gününü sürpriz bir pasta keserek  sahnede kutladı.

Esra Dermancıoğlu'nu izleyen isimler arasında Ayfer Dönmez, Beren Saat & Kenan Doğulu, Bige Yalın, Demet Evgar, Gülcan Aslan, Leyla Alaton, Meriç Aral, Miro Gerede ve Yasemin Sakallıoğlu da vardı. 

Esra Dermancıoğlu, ilk kez festivale özel olarak hazırladığı gösterisinde; izleyicilerin eğlenceli belki biraz da hüzün dolu randevularını kahkaha dolu anılara çevirdi. Sahnede flörtün olduğu, senaryo ve kuralların olmadığı gecede Dermancıoğlu, seyirci ile beraber göz göze, diz dize oynayarak muhteşem bir gösteriye imza attı. 

Esra Dermancıoğlu, seyircilerden tam not aldığı “Biri Flört Mü Dedi?” adlı bu özel gösterisinin ikincisi ile, 10 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında BKM Mutfak Uniq sahnesinde olacak.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

Editör: Cenker Tezel