İletişimci Banu Noyan moderatörlüğünde, ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Emrah’ın da katılımıyla gerçekleşen söyleşi programına yoğun ilgi vardı. Cumhuriyet’in 100.yılında okurları ve sevenleriyle bir araya gelen iki ünlü isim yoğun katılımla gerçekleşen organizasyonda tüm sorulara samimiyetle cevap verdi. “Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bugün, bu buluşma hayatımda yaşadığım en özel gün oldu “ diyen Emrah , Ahmet San’ın disiplinli çalışma tarzına vurgu yaptı.


“Her organizasyonda yapılacaklar kitap şeklinde elimize verilirdi, yaptığımız işin özrü yoktu onun için Ahmet San ‘n disiplinini hep normal karşıladım. 1989 yılında çalışmaya başladık, mesleği hayatımın dönüm noktasıdır.” dedi.

Ahmet San : “Kenan Doğulu, Mustafa Sandal, Burak Kut Tarkan gibi yakın yaşlarda genç yıldızla aynı anda çalışmak için özel metotlarım vardı, onun için sorunsuz sürdü bu çalışmalar” dedi ve ekledi “Emrah çok gençti ama kariyer hedefi vardı. Pırıl pırıl saygılı ve önerilerimi eksiksiz uygulardı. Menelerjiğe başladığım ilk sanatçı Emrah’ın disiplini ve çalışkanlığı, benim bu işte devam kararını almama sebep oldu.” Ahmet San, okurlarıyla buluşacağı yeni organizasyonların da müjdesini verdi.

Editör: Cenker Tezel