DOĞUM HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Eda Ece, geçtiğimiz gün tek başına geldiği AVM’de özellikle bebek mağazalarına göz gezdiren ve alışveriş yapan güzel oyuncu, daha sonra dinlenmek için soluğu Cantinery’de aldı. Burada yakın arkadaşlarıyla kahve eşliğinde keyifli vakit geçiren başarılı oyuncu, ‘’hazırlıklarımız devam ediyor. Hamilelik süreci de çok şükür iyi gidiyor. Her şey yolunda’’ açıklamasında bulundu. Yanına gelen sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncu, siyahlar içindeki şık tarzıyla göz kamaştırırken, neşeli ve eğlenceli halleriyle ise sevenleri tarafından beğeni topladı.

ÖĞLEN MOLASI

‘Bihter’ filminde ‘Behlül Haznedar’ karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Boran Kuzum, geçtiğimiz gün objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde tek başına geldiği AVM’de ilk durağı dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katı olan yakışıklı oyuncu, uzun süre alışveriş yapıp mağazaları gezdi. ‘Bihter’ filminin galasından sonra AVM’ye gelen başarılı oyuncu, ‘’filmi herkes çok beğendi, olumlu geri dönüşler alıyoruz bu da bizi heyecanlandırdığı kadar sevindiriyor’’ dedi. Yakışıklı oyuncu, yanına gelen sevenleriyle uzun süre hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra kendisini almaya gelen aracı ile AVM’den ayrıldı.

ALIŞVERİŞ GÜNÜ

‘Kirli Sepeti’ dizisinin Aylin’i Melisa Döngel, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği AVM’de ilk durağı dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katı olan başarılı oyuncu, ‘’repo günümü değerlendiriyorum, dizimiz harika gidiyor, lansman çekimi var buradan oraya geçeğim, onun öncesinde biraz alışveriş yapmak istedim’’ dedi. Yanına gelen sevenlerini kırmayıp uzun süre hatıra fotoğrafı çektiren güzel oyuncu, muhabirlerin de fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz verdi. Güzel oyuncunun, siyahlar içindeki şık tarzı ve güzelliği sevenleri tarafından beğeni topladı.

YABANCI HAYRANLARINDAN YOĞUN İLGİ

Riyad'da Türk gecesi Riyad'da Türk gecesi

Ekranların güzel ve başarılı oyuncularından birisi olan Cansu Dere, arabasını beklerken tek başına alışverişe çıkan ve ilk durak olarak Beymen mağazasına giren güzel oyuncu, bir süre mağazayı dolaşıp yeni sezon ürünlerini inceledi. Özellikle yabancı hayranlarının yoğun ilgisine maruz kalan başarılı oyuncu, yanına gelen sevenleriyle ayak üstü sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. AVM çıkışı muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz veren Cansu Dere, doğal ve sade güzelliğinin yanı sıra, şık tarzıyla da adeta göz kamaştırdı.

Editör: Cenker Tezel