Alkoçlar Otel’in sahibi Ender Alkoçlar eşi Gülşah Alkoçlar sezona hızlı girerken bu yıl otellerinin önündeki alanı teras cafeye çevirerek muhteşem manzarası ve taş fırını ile tatilcilerin gözde adresi oldu.

Gülşah ve Ender Alkoçlar 

Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı rahatsızlığından dolayı Bursa’daki evinde istirahat ederken bu kış oteli kızı Bahar Yazıcı Şer işlerin başına geçerek otel müşterilerini en iyi şekilde ağırlıyor. Grand Yazıcı’da genç sanatçı Hera sahne aldı. Birbirinden hareketli ve eğlenceli parçaları ile tatilcileri gece boyunca coşturup eğlendiren Hera hem kulağa hem göze hitap etti. Grand Yazıcı’da yeni yıla  girenler arasında Bahar Yazıcı-Ozan Şer, Ahmet Gümüştekin arkadaşı Canan Şirin, Akif Beki ve eşi Eda Karaytuğ vardı.

Bahar Şer, Ozancan Yazıcı, Ozan Şer 

Ağaoğlu şirketler Grubu yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu sahibi olduğu My Mountain Ağaoğlu otelinde eşi Semra Ağaoğlu, oğlu Alican torunu Alin, CEO Burak Kutluğ  ve Turizm Grup Başkanı Murat Türker Uludağ’da yılbaşını geçiren isimler arasındaydı. My Mountain’de gece Şehnaz Sam sahne aldı. Bu yıl ile birlikte 7. Kez otelde yılbaşında  sahne alan Şehnaz Sam bende yakında Ağaoğlu'ndan kadrolu sanatçısı olarak emekli olacağım esprisi sanatçıyı dinlemeye gelen Ali Ağaoğlu ve konuklar tarafından alkış aldı.

Semra-Alin-Ali-Alican Ağaoğlu, Murat Türker

Editör: Cenker Tezel