‘Her Şey Dahil’ şarkısının söz yazarı ve bestecisi Güler Özince’nin canlı müzik performansı sergilediği gecede gösterim öncesi kameralar karşısına geçen film ekibi duygularını dile getirdi:

Yapımcı Metin Özcan: Sacro Yapım olarak ilk filmimiz vizyona giriyor ancak bol kahkahalı çok güzel bir film oldu, çok güldük ve eğlendik. Başta yönetmenimiz olmak üzere, bütün oyuncu arkadaşlarımız ve Gürgen bey tecrübelerini konuşturdu. Muhteşem bir senaryo ve oyunculuk performansları ortaya çıktı. Darısı inşallah bundan sonraki filmlerin de başına, çok güzel çalışmalarımız olacak.

Gürgen Öz: Biz çok eğlenerek, sabahları Datça’da yüzerek, keyifle, halkla iç içe, güzel insanlarla, güzel mekanlarda pozitif bir film çektik ve bu filme de yansıdı. Kış vaktinde, bu naif ve tatlı film içinizi ferahlatacak. Güzel manzaralarla, güneşle, denizle, tatlı şarkılarla, güzel sahnelerle içinizi rahatlatacak. Hepimizin sıkıldığı bu gergin dönemde bizi biraz neşelendirecek bir film amaçladık ve başardık. Ailecek izleyebileceğiniz, için küfür veya aşağılama olmadan rahatsız etmeyen bir hikayesi var. Bu tatlı işe hepinizi bekliyoruz.

Özgün Bayraktar:  Türkiye’nin cennet köşesi dediğimiz bir yerde çok güzel çok keyifli bir iş çektik. Umuyorum ki çok eğleneceksiniz. Film içerisinde bizim başımıza binbir türlü iş geliyor ama tüm bunlara rağmen filmi çok keyifli bir şekilde bitirdik. Umuyorum ki herkes çok keyifle filmi izler.

Hakan Bilgin: Ben Datça’ya ilk defa film için gittim, Özgün’ün oralı olduğunu öğrendik. BizÖzgün için çektik bu filmi (gülüşmeler). Datça’yı çok sevdik, çok iyi insanlarla tanıştık. Gürgen’in de dediği gibi bu soğuk ve gergin dönemde keyifli bir aile filmi ortaya koyduk, herkesi bekliyoruz.

Yönetmen Hakan Eser: Başta Hande Hanım ve Metin Bey olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarımın hepsine teşekkür ederiz. Biz bir aydan biraz daha fazla süre için Datça’da eğlenmeye gittik ve eğlenirken sizlere güzel bir şey hediye ettik. Sadece bu film özelinde değil lütfen herkes sinemaya gitsin, sinemalara destek olalım. Dijital platformlar tabii ki olacak ama sosyalleşelim, sinema ve tiyatroları ihmal etmeyelim, çok teşekkürler.

FARKLI DONÖRLERDEN BİRBİRİNE HİÇ BENZEMEYEN ÜÇ KARDEŞ

Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş birbirine hiç benzemeyen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın kendilerine miras kalan Ege koyunda bir tatil köyü kurmaya karar vermesi ile yaşananları konu alan bu renkli komedinin başrolünü

Filmin konusu: Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş bekar evinde geçinen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım, dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşır. Kardeşler ödenmesi gereken son iki taksidi denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Faruk, Ayhan ve Kasım bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır. Faruk ve Fulden arasında yaşananlar da tüm bu karmaşaya tuz biber ekecektir…

HER ŞEY DAHİL

Vizyon Tarihi: 9 Aralık 2022
Filmin Türü: Komedi
Yapım: Sacro Film
Yapımcı: Metin Özcan - Hande Alpaslan
Yönetmen: Hakan Eser
Oyuncular: Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Tuncay Beyazıt, Yağmur Ün, Nikki Wild, Özgün Bayraktar,  Rüya Coriç, Hazal Erişkin, Gökhan Tevek
Senaryo: Şeyda Delibaşı, Hakan Eser

Editör: Cenker Tezel