Davete gelenler arasında Galatasaray eski başkanı Mehmet Cansun ve eşi Nihal Cansun, Ali Cansun, Ozan-Bahar Şer, Tülay Kaya, Taşkın-Canan Haşemoğlu gibi iş ve cemiyet dünyasından isimler katıldı. 5.yıl pastasını otelin sahibi Adnan-Sibel Erciyas çifti gecede sahne alan Fedon ile birlikte kesti.

Bayazıt Öztürk-Adnan Erciyas-Mehmet Cansun-Fedon Kalyoncu-Mustafa Can Korkarel-Taşkın Haşemoğlu

"EŞEK GİBİ ÇALIŞIYORUM, BEY GİBİ YAŞIYORUM"

"FEDON DİSNEY'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ"

Moyo Otel'in 5.yılında sahneye çıkan Fedon genç ve dinç görüntüsüyle ilgili soruya "Koç gibiyim. Allah'a şükür sağlık sorunum yok. Yüzüyorum, geziyorum, eşek gibi çalışıyorum ama bey gibi de yaşıyorum " dedi. Son zamanlarda gündem olan Disney Plus'ın Ermeni lobileri yüzünden Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili filmi yayınlamamasıyla ilgili soruya kolundaki Atatürk dövmesini göstererek "Dünya kurulduğundan beri bunlar oluyor ve olacaktır. Benim lobilerle işim yok. Lobi ordan burdan havlıyor gel birde burdan havla. Haklarımız çok yendi. Ben bu yaşıma kadar hep öteki oldum. Şehit çocuğuyum. 24 ay askerliğimi de yaptım ama hala ötekiyim. Ben bir Türk evladıyım" şeklinde cevap verdi.

Ali Cansun-Pınar Güney-Tülay Kaya-Sibel Erciyas-Adnan Erciyas-Mehmet Cansun-Nihal Cansun

Röportajın ardından sahneye çıkan Fedon, kendisini dinlemeye gelen sevenleriyle birlikte şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi. Sahnede Sirtaki dansının yanı sıra müzikseverlerle birlikte tabakta kıran Fedon, “En kötü günümüz böyle olsun. Bütün stresimizi bu gece atalım” dedi.

Editör: Cenker Tezel