Yılmaz Erdoğan, Fulya Terim, Merve Terim Çetin, Buse Terim Bahçekapılı & Volkan Bahçekapılı, Aslıhan Doğan Turan, Okan Turan, Katre Turan, Devrim Ozkan, Ali Çika ve Kerimcan Kamal gelen konuklar arasındaydı.

Sahada yaşanan heyecan dolu dakikalar, bu kez İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında Maximum Uniq Box’da salonu dolduran binlerce izleyici ile kahkkaha dolu anılara dönüştü. Kat ettikleri kariyerleri ile milyonların kalbinde taht kurmuş, mücadelenin, inancın, disiplinin ve azmin sembolü Fatih Terim, Arda Turan ve Ümit Davala, Doğa Rutkay moderatörlüğünde Maximum Uniq Box’da adeta tarih yazdı. Futbol dışında ilk kez “İş’in Komiği” adlı bu özel projede sahnede buluşan futbolun devleri, katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattılar. 

Hayatı boyunca pek çok değerli sıfatı adının önüne yazdırmış, ama tüm dünyanın onu tanıdığı adı ile imparator Fatih Terim, futbolun yıldız isimlerinden Arda Turan ve Ümit Davala ile beraber, tüm ünvanlarından arınmış olarak seyircinin soruların yanıtladı. Samimi sohbet, seyircilerin kahkahaları eşliğinde eşsiz bir gösteriye dönüştü. 

Editör: Cenker Tezel