Menüsünden dekorasyonuna kadar A’dan Z’ye tamamen yenilenen ve 8 senenin ardından güncellenen dünyaya daha uyumlu, daha ferah, daha aydınlık, daha çağdaş bir yüze kavuşan Serafina Akmerkez, bu yenilenmesi şerefine Türkiye’ye gelen Serafina’nın kurucuları Fabio Granato ve Vittorio Assaf ile özel bir kutlama gerçekleştirdi.

Serafina’nın kurucuları Vittorio Assaf ve Fabio Granato ile yapılan bu özel davete başta İtalyan Başkonsolosu Elena Clemente, İtalyan Konsolosu İrene Pastorino olmak üzere Burak-Yelda Elmas, Selim-Eda Kosif, Burak-Gülin Karabacak, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Ayla Çelik, Ercan Saatçi, Eda Tokcan, Burçak Elmas Deniz,  Gökay Deniz, Aslı Şen, Yaşar-Aslı Gümüşel, Bige Çalışkan, Billur İçöz, Mehmet Esra Armağan, Murat Güloğlu, Seda-Cengiz Yılmaztürk, Şeyda-Alican Duran gibi birbirinden önemli isimler katıldı. Dinesty Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen, Fabio Granato ve Vittorio Assaf, geceye özel hazırladıkları tadım menüsüyle misafirlerine seçkin tatlar yaşattılar.

Konuklarıyla Serafina’yı kurma hikayelerini de paylaşan Fabio Granato ve Vittorio Assaf İstanbul’da oldukları için ne kadar mutlu olduklarını ve Serafina’nın Türkiye’de olmasından dolayı aynı ilk günkü heyecanlarının devam ettiklerini belirttiler. Dinesty Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen’e Serafina’nın Türkiye’ye gelmesine önayak olduğu için teşekkür eden Fabio Granato ve Vittorio Assaf Türkiye’deki ilk noktaları olan Serafina Akmerkez’in yenilenmesini de oldukça beğendiklerini ifade ettiler.

Editör: Cenker Tezel