Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği komedi filmi ‘Müjdemi İsterim’ sinemalarda seyirciden bilgi görmeye devam ediyor. 

Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Ecem Erkek ile kadronun dikkat çeken isimlerinden Bestemsu Özdemir, pazar günü filmin turnesi kapsamında Bursalı seyircilerle buluştu. Cinetime ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de düzenlenen organizasyonda hayranlarının karşısına çıkan oyuncuları coşkulu bir kalabalık karşıladı. Ahmet Kural, Ecem Erkek ve Bestemsu Özdemir, organizasyonda seyircilerle sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.  

İSTANBUL’DA SEYİRCİYLE BİRLİKTE İZLEDİLER

‘Müjdemi İsterim’ oyuncuları Bursa’daki seyirci buluşmasının ardından İstanbul’da Torium AVM Cinetech’te düzenlenen organizasyona katıldı. Torium AVM’de filmi seyircilerle birlikte izleyen Ahmet Kural, Ecem Erkek ve Bestemsu Özdemir, filmin sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı. 

Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür ve İlker Aksum’un başrolünü oynadığı ‘Müjdemi İsterim’in yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı üstlenirken, senaryoda Olcay Onur Kaya ve Ömer Faruk Yardımcı imzası bulunuyor. 

Editör: Cenker Tezel