Açılış kurdelesini kesen ortaklar, “Konsept olarak dünyanın ve Türkiye'nin en farklı salonunu açtık. Dünyaya kuaförlüğü bir adım daha olsa ileri seviye taşıdıysak bununla onur ve gurur duyuyoruz. Hem tasarımı hem de çevre dostu özelliği ile dikkat çekiyor. Kendi enerjisini üreten akıllı bir bina tasarladık. Aynı zamanda içinde şık bir cafemiz bulunuyor. Bu salon için çok büyük yatırım yaptık” diye konuştular. 

Kuaförü Sertaç Kolay’ı öve öve bitiremeyen oyuncu Ece Özdikici, “Kadınlar için saç önemlidir ama oyuncular için bin kat daha önemlidir. Sette bazen saçlarımıza yanlış işlem yapılıyor ve yanabiliyor.  Bu yüzden kuaförüm benim için çok önemlidir. Sertaç her zaman hayatımı kurtaran insandır. Her açılışına giderim. Haftanın 3-4 günü kuafördeyim. Sırlarımı her şeyimi bilir” dedi.

Yeni işler için gelen teklifleri değerlendirme aşamasında olduğunu belirten Dikici, ne tür bir rol hayal ettiği sorulduğunda, “Bütün rollere çok açım. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bugüne kadar çok güzel roller oynadım. İnşallah daha iyilerini de oynarım. Büyük hedefler koymak yerine hayat beni nereye götürüyorsa o şekilde yol alıyorum. Öbür türlüsü çok hırs ve hiç bana göre değil” diye cevap verdi.

Kuaförünün başarısından mutluluk duyduğunu belirten Cemre Baysel, “Her zaman kuaförüme giderim. Sadece saç için değil kahve, çay içmeye sohbete giderim.

CEMRE BAYSEL “AÇLIK ÇEKİYORUM”

Aşk Filmi’nin provalarından çıkıp açılışa geldiğini belirten güzel oyuncu, “İlhan Şen ile hazırlanıyoruz. İlhan ile ikinci partnerliğimiz olacak. Ramo zamanında sevenimiz çoktu. Onun heyecanı ile başladık. Ters köşeleri olan güzel bir aşk filmi. Güzel bir hikaye bizde onu güzel taçlandıracağız” diyerek ipuçları verdi.

Her yılı şükrederek yılı kapattığını ifade eden Baysel, “2022 çok bereketli başarı bir şekilde geçti. 2023’de inşallah öyle olur” dedi.

AYTAÇ ŞAŞMAZ İLE AYRILIĞI HAKKINDA KONUŞTU:

“KARŞILAŞAMADIK, KONUŞAMADIK”

 Oyuncu Aytaç Şaşmaz ile sürpriz ayrılıkları konusunda ilk kez konuşan Baysel, “4 ay geçmiş ne diyeyim Bitmiş gitmiş. Biz karşılaşamadık, konuşamadık. Konuşacak bir şey yok” diyerek açıklık getirdi.

Fit görüntüsüyle dikkat çeken Baysel, “Spor yapıyorum. Özel hoca eşliğinde çalışıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Ama yemek yemeyi çok seviyorum. Bu aralar zorlanıyorum. Yemek yemiyorum, açlık çekiyorum” dedi. Oldukça renkli geçen açılış partisinde ilerleyen saatlerde ise DJ eşliğinde konuklar eğlendi.

Editör: Cenker Tezel